LOgo 2024

DJ na svatbu cena

Dj na svatbu cena

dj na svatbu cena
  1. Místo svatby: Cena se může lišit podle lokality vaší svatební události. V oblastech s vyššími náklady na život může být cena DJů vyšší.

  2. Typ balíčku: DJové mohou nabízet různé balíčky služeb, které mohou zahrnovat různé prvky jako délku vystoupení, osvětlení, zvukové systémy atd. Složitější balíčky mohou být dražší.

  3. Zkušenosti a úroveň odbornosti DJe: Zkušení a vysoce kvalifikovaní DJové mohou účtovat vyšší poplatky za své služby.

  4. Délka hudební produkce: Pokud potřebujete DJe, který bude hrát hudbu po celý den (tj. od ceremonie až do konce recepce), cena se může lišit oproti krátkodobějším vystoupením.

DJ Martin Samek

Pokud hledáte kvalitního svatebního DJ na Váš jedinečný den,jsem tou správnou volbou.

Dj na svatbu cena

Cena dj se mohou značně lišit v závislosti na mnoha faktorech,včetně místa vaší svatby,typu balíčku,který hledáte a zkušeností a úrovně odbornosti vámi vybraného DJe a délku hudební produkce(celý den).Pokud uvažujete o najmutí DJe,který by na svatební párty hrál hudbu, mějte na paměti,že průměrné náklady na svatebního DJe se pohybují kolem 7500 kč-12000kč,přičemž většina párů utrácí mezi 10 000 kč.

Páry dnes utrácejí za svého svatebního dj více než v minulých letech, protože více ze svého svatebního rozpočtu věnují zážitkům svých hostů a zaměřují se více na hudbu, jídlo a další.Info z webových stránek,pro lepší představu.

Reference

11.6.2023

Veronika a Vítek

11.6.2023

Dobrý den, pane Samku,

chtěli bychom Vám s Vítkem moc poděkovat za myslím si že naprosto profesionální služby na naší svatbě. Byl jste skvělý, hrál jste perfektně a budeme Vás rádi doporučovat dál!Moderování svatební party a bavil svatební hosty.

18.6 2023

Zuzana a Miloslav

18-06 -2022

DJs Martina doporučuji! Hrál nám na svatbě a o zábavu bylo celý večer opravdu postaráno.Skvělý výběr písní na svatebním obřadu.Ten správný dj .Na svatebním obřadu jsme slyšeli hrát,co jsme vybral.

  • Zkušenosti : Obvykle odráží schopnost DJ hrát různé žánry hudby, načasovat skladby a přechody, komunikovat s hosty, moderovat soutěže, oznámit důležité okamžiky a reagovat na přání. Někteří DJ mohou mít lepší reference,portfolio nebo recenze od předchozích klientů.
  • Kvalita techniky: Obvykle zahrnuje reproduktory, mikrofony, světelné efekty, mlhu, projektor, karaoke, fotokoutek a další. Někteří DJ mohou nabízet základní techniku v ceně, zatímco jiní mohou účtovat příplatky za doplňkové služby nebo rozšíření vybavení.

Dj na svatbu cena

Příplatková část

· Možnost prodloužení zábavy – každá další započatá hodina je účtována sazbou 1000kč

· Projektor s plátnem – 1200Kč/den

nazvučení obřadu a večerní párty.

cena za svatební den

Promítání během svatební párty.

dj cena

To pravé umění dobrého svatebního DJ je načasování skladeb a vhodné přechody mezi nimi.Správně zvolené písničky na svatbu v dobrém tempu pozdvihne nejen atmosféru akce,ale také svatební hosty ze židlí.DJ na svatbě měkce přejde mezi žánry a zabrání vzniku hluchých míst.

Zkušený svatební DJ se vás mezi prvními otázkami zeptá,kde budete mít svatbu.Pokud se jedná o jeho region,pravděpodobně bude místo dobře znát.Pokud nikoliv, nebude vás obtěžovat dotazy, jaká tam je elektrická přípojka nebo vybavení.Prostě si tam sám zavolá a o svatebním dnu se nebude vymlouvat na krátké kabely“

Kvalitní technika je základ.DJ na svatbu musí disponovat spolehlivou technikou, jak k hudební produkci,tak ke světelným efektům i vstupům s mikrofonem (nebo karaoke).  DJ cena.

Pokud jste ho už někdy slyšeli hrát na vlastní uši,jste vůbec v té nejlepší situaci. Pokud ne,zkuste se s ním domluvit,na které akci si jej poslechnout můžete,abyste získali lepší představu o jeho výkonech.

Rámcovou cenu svatebního DJ se možná dozvíte z webových stránek,nebo prvního telefonu(e-mailu).Pokud nikoliv,zeptejte se na ni!Vyvarujete se ztráty času,při jednání s člověkem,kterého si nebudete moct dovolit,nebo jeho služby budou předražené.

Chcete navaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru,  plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

kontakt

Rád si s vámi popovídám

tel: telefon+420724227031

EMAIL: martin.samek@centrum.cz

25442 Zdiměřice-Jesenice

©+2024,+DJ Martin Samek,+All+Rights+Reserved
error: Content is protected !!