Dj na svatbu cena top

Najít toho správného DJe pro vaši svatbu může být problém, ale jakmile ho najdete, další otázka obvykle zní: „kolik to bude stát?“ Cena svatebního DJ se může značně lišit v závislosti na řadě faktorů, včetně zkušeností DJe, velikosti události a vašich specifických požadavků. V tomto článku se podíváme na to, co můžete očekávat, že zaplatíte za svatebního DJ v České republice, a na některé faktory, které mohou ovlivnit cenu.

dj na svatbu cenik

Jaký je průměrný cenový rozsah DJ na svatbu?

Cena svatebního DJ se v ČR může pohybovat v průměru můžete očekávat, že za hudební produkci zaplatíte 800 až 1 000 Kč za hodinu, za dopravu 3 až 8 Kč za kilometr. V této ceně je standardně zahrnuto základní vybavení, jako je ozvučení 2x800W a světelné efekty, které vystačí na středně velkou svatbu kolem 80 hostů.

Páry dnes utrácejí za svého svatebního DJ více než v minulých letech, protože více ze svého svatebního rozpočtu věnují zážitkům svých hostů a zaměřují se více na hudbu, jídlo a další.Info z webových stránek,pro lepší představu.

Jaké faktory ovlivňují náklady na svatebního DJe?

Existuje několik faktorů, které mohou ovlivnit cenu svatebního DJ, včetně:

Délka svatebního dne

Délka vašeho svatebního dne ovlivní celkové náklady na DJe. Kratší svatba může stát méně než delší svatba.

Náklady na dopravu

V závislosti na vzdálenosti od místa, kde DJ žije, mohou náklady na dopravu výrazně ovlivnit celkovou cenu.Podívejte se na seznam našich svatebních dj a vyberte si toho pravého. Pokud Vás zajímá cena za DJ na Vaši svatbu, nelze ji napsat jednoznačně. Záleží na mnoha faktorech, jako jsou délka svatebního dne, náklady na dopravu, zda chcete ozvučit obřad, požadavky na techniku či další služby jako je karaoke nebo videodiskotéka

11.6.2022

Veronika a Vítek

11.6.2022

Dobrý den, pane Samku,

chtěli bychom Vám s Vítkem moc poděkovat za myslím si že naprosto profesionální služby na naší svatbě. Byl jste skvělý, hrál jste perfektně a budeme Vás rádi doporučovat dál!Moderování svatební party a bavil svatební hosty.

18.6 2022

Zuzana a Miloslav

18-06 -2022

DJs Martina doporučuji!Hrál nám na svatbě a o zábavu bylo celý večer opravdu postaráno.Skvělý výběr písní na svatebním obřadu.Ten správný dj .Na svatebním obřadu jsme slyšeli hrát,co jsme vybral.

Dj na svatbu cena top

Příplatková část

Možnost prodloužení zábavy – každá další započatá hodina je účtována sazbou 1000kčProjektor s plátnem – 1200Kč/den nazvučení obřadu a večerní párty.

cena za svatební den

Promítání během svatební párty.

To pravé umění dobrého svatebního DJ je načasování skladeb a vhodné přechody mezi nimi. Správně zvolené písničky na svatbu v dobrém tempu pozdvihne nejen atmosféru akce, ale také svatební hosty ze židlí.DJ na svatbě měkce přejde mezi žánry a zabrání vzniku hluchých míst.

Zkušený svatební DJ se vás mezi prvními otázkami zeptá, kde budete mít svatbu.Pokud se jedná o jeho region, pravděpodobně bude místo dobře znát. Pokud nikoliv, nebude vás obtěžovat dotazy, jaká tam je elektrická přípojka nebo vybavení. Prostě si tam sám zavolá a o  svatebním dnu se nebude vymlouvat na krátké kabely

Dj na svatbu cena top

Kvalitní technika je základ. DJ nasvatbu musí disponovat spolehlivou technikou jak k hudební  produkci,tak ke světelným efektům i vstupům s mikrofonem (nebo karaoke).

Pokud jste ho už někdy slyšeli hrát vlastní uši,jste  vůbec v té nejlepší situaci.Pokud ne,zkuste se s ním domluvit, které akci si jej poslechnout můžete,abyste získali lepší představu o jeho výkonech.

Záleží také na zkušenostech konkrétního DJ a samozřejmě i na celkové náročnosti a vašich požadavcích. Cena DJ na svatbu. · Hudební produkce 800 – 1000kč/h. · Doprava 3 – 8 Kč/km. Cena obsahuje základní techniku, která je dostačující pro středně velkou svatbu zhruba o 80 lidech. – REPRO 2x800W. – Světelné efekty.

Rámcovou cenu svatebního DJ se možná dozvíte z webových stránek, nebo prvního telefonu  (e-mailu). Pokud nikoliv, zeptejte se  Vyvarujete se ztráty času, při jednání s člověkem, kterého si nebudete moct dovolit, nebo jeho služby budou předražené.

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru,  plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

error: Content is protected !!