Svatební dj logo

Dj na svatbu cena top

ÚVOD > Dj na svatbu cena top

DJ Martin Samek

Pokud hledáte kvalitního svatebního DJ na Váš jedinečný den, jsem tou správnou volbou.

dj na svatbu cena

cena

Cena svatebních DJs se mohou značně lišit v závislosti na mnoha faktorech, včetně místa vaší svatby, typu balíčku, který hledáte a zkušeností a úrovně odbornosti vámi vybraného DJe a délku hudební produkce( celý den). Pokud uvažujete o najmutí DJe, který by na svatební párty hrál hudbu, mějte na paměti, že průměrné náklady na svatebního DJe se pohybují kolem 7500 kč-12000kč , přičemž většina párů utrácí mezi 10 000 kč .

Páry dnes utrácejí za svého svatebního DJ více než v minulých letech, protože více ze svého svatebního rozpočtu věnují zážitkům svých hostů a zaměřují se více na hudbu, jídlo a další.Info z webových stránek,pro lepší představu.

11.6.2022

Veronika a Vítek

11.6.2022

Dobrý den, pane Samku,

chtěli bychom Vám s Vítkem moc poděkovat za myslím si že naprosto profesionální služby na naší svatbě. Byl jste skvělý, hrál jste perfektně a budeme Vás rádi doporučovat dál!Moderování svatební party a bavil svatební hosty.

18.6 2022

Zuzana a Miloslav

18-06 -2022

DJs Martina doporučuji!Hrál nám na svatbě a o zábavu bylo celý večer opravdu postaráno.Skvělý výběr písní na svatebním obřadu.Ten správný dj .Na svatebním obřadu jsme slyšeli hrát,co jsme vybral.

Příplatková část

· Možnost prodloužení zábavy – každá další započatá hodina je účtována sazbou 1000kč

· Projektor s plátnem – 1200Kč/den

nazvučení obřadu a večerní párty.

cena za svatební den

Promítání během svatební párty.

To pravé umění dobrého svatebního DJ je načasování skladeb a vhodné přechody mezi nimi. Správně zvolené písničky na svatbu v dobrém tempu pozdvihne nejen atmosféru akce, ale také svatební hosty ze židlí.

 DJ na svatbě měkce přejde mezi žánry a zabrání vzniku hluchých míst.

Zkušený svatební DJse vás mezi prvními otázkami zeptá, kde budete mít svatbu.Pokud se jedná o jeho region,

 pravděpodobně bude místo dobře znát.

 Pokud nikoliv, nebude vás obtěžovat dotazy, jaká tam je elektrická přípojka nebo vybavení. 

Prostě si tam sám zavolá a o svatebním dnu se nebude vymlouvat na„krátké kabely“

Kvalitní technika je základ. DJ nasvatbu musí disponovat spolehlivou technikou jak k hudební produkci,

 tak ke světelným efektům i vstupům s mikrofonem (nebo karaoke).

Pokud jste ho už někdy slyšeli hrát navlastní uši, jste vůbec v té nejlepší situaci. 

Pokud ne, zkuste se s ním domluvit, nakteré akci si jej poslechnout můžete, abyste získali lepší představu o jeho výkonech.

Rámcovou cenu svatebního DJse možná dozvíte z webových stránek, nebo prvního telefonu  (e-mailu). Pokud nikoliv, zeptejte se nani! Vyvarujete se ztráty času, při jednání s člověkem, kterého si nebudete moct dovolit, nebo jeho služby budou předražené.

Chcete navaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru,  plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.