top 10 svatebních písní

top-10-svatebnich-pisni-pro-prvni-tanec-James Blunt - You're Beautiful

James Blunt - You're Beautiful

top-10-svatebnich-pisni-pro-prvni-tanec-James Blunt - You're Beautiful

top 10 svatebních písní pro první tanec Nickelback - Never Gonna Be Alone

Nickelback - Never Gonna Be Alone

top-10-svatebnich-pisni-pro-prvni-tanec--Nickelback - Never Gonna Be Alone

top 10 svatebních písní pro první tanec Elvis Presley - Can't Help Falling In Love

Elvis Presley - Can't Help Falling In Love

top-10-svatebnich-pisni-pro-prvni-tanec-Elvis Presley - Can't Help Falling In Love

top 10 svatebních písní pro první tanec John Legend - All of Me
nevesta-a-zenich-silueta
0
Svatebních písní

Podle čeho si píseň vybrat

A jak si píseň pro první tanec vybrat? V první řadě se zamyslete nad tím, jestli chcete tančit klasický pomalý „ploužák“, tradiční valčík nebo nějaký rychlejší tanec, při kterém si můžete nacvičit choreografii a ukázat, co se ve vás skrývá J Podle rytmu pak zvolte vhodnou píseň

top 10 svatebních písní pro první tanec dj na svatbu
effect 13

Proč přemýšlet o výuce novomanželského tance?

Písnička se vám samozřejmě také musí líbit a měla by vám být něčím blízká. Jestliže se rozhodnete pro zahraniční píseň, nezapomínejte na text. Není úplně vhodné svůj první novomanželský tanec tančit na depresivní nebo rozchodovou skladbu. To samé platí i u českých písniček.

dj na svatbu

top 10 svatebních písní pro první tanec

První novomanželský tanec

První novomanželský tanec je pomyslným vyplutím do vašeho společného života. Nedopusťte, aby se proměnil ve stresující noční můru plnou otázek, jako např.: Jak to dopadne? Neztrapníme se? Připravte se na svůj novomanželský tanec a užijte si jej již během svatebních příprav.

nevesta-a-zenich-silueta

top 10 svatebních písní pro první tanec

Další modernější skladby pro novomanželský tanec

Po klidném úvodu se skladba rozvine v poklidný ¾ rytmus vídeňského valčíku. Ideální pro komornější, emotivnější typ novomanželského tance.

Just The Way You Are“ je píseň americké popového zpěváka Bruno Marse. Píseň pochází z jeho debutového studiového alba Doo-Wops & Hooligans.

Velmi oblíbená skladba. Nejlépe na její tempo sedne čtvercová rumba (rumba bolero) s prvky figur používaných ve video klipu, které perfektně vystihují text i náladu skladby.

Tato píseň je ve ¾ tempu. Doporučujeme na ni tančit vídeňský valčík.

píseň Terezy Kerndlové – Schody z nebe, kde se mimo jiné zpívá: „…a Bůh už ví, že jdou šílený blázni, co na cestě svý prsten si daj…

 píseň Unchained Melody (ústřední píseň filmu Duch)

top 10 svatebních písní

Bryan Adams - (Všechno, co dělám) Dělám to pro tebe

Úspěšná píseň Bryana Adamse „(Everything I Do) I Do It For You“ je oblíbenou volbou mnoha párů pro jejich první tanec. Upřímný text písně a uklidňující melodie z ní dělají nadčasovou klasiku, ideální pro zachycení podstaty lásky a závazku.

Peter Gabriel – Kniha lásky

Kniha Petera Gabriela „The Book of Love“ je jemná balada, která poskytuje perfektní kulisu pro romantický a intimní první tanec. Text písně hovoří o síle lásky, takže je vhodnou volbou pro novomanžele, kteří chtějí vyjádřit své city k sobě navzájem.

Elton John – Can You Feel The Love Tonight Live

„Can You Feel The Love Tonight“ od Eltona Johna je klasická milostná píseň, která obstála ve zkoušce času. Jeho optimistická melodie a povznášející texty z něj dělají oblíbenou volbu pro novomanžele, kteří chtějí začít svůj manželský život na vysoké úrovni.

Robbie Williams – Ona je ta pravá

„She’s The One“ od Robbieho Williamse je zábavná a energická popová píseň, která je ideální pro ty, kteří chtějí svému prvnímu tanci dodat nádech vzrušení. Tato píseň se svým chytlavým refrénem a veselým rytmem každého určitě roztančí.

Bon Jovi – Děkuji, že mě miluješ

Bon Joviho „Thank You For Loving Me“ je mocná balada, která mluví o vděčnosti a lásce. Se svými silnými vokály a dojemnými texty je tato píseň ideální pro páry, které si chtějí navzájem vyjádřit uznání během svého prvního tance.

Elvis Presley – Can’t Help Fall In Love

Klasický hit Elvise Presleyho „Can’t Help Falling In Love“ je nadčasová milostná píseň, která je oblíbená po generace. Díky své něžné melodii a romantickému textu je tato píseň perfektní volbou pro páry, které chtějí zachytit podstatu lásky a oddanosti během svého prvního tance.

Whitney Houston - I Will Always Love You

„I Will Always Love You“ Whitney Houston je oduševnělá balada, která hovoří o neochvějné lásce a oddanosti. Tato píseň se svými silnými vokály a emotivními texty jistě zasáhne srdce novomanželů a jejich hostů.

Přečtěte si, co o mě napsali někteří spokojení novomanželé. Klikněte na fotku u reference a otevře se Vám stránka, kde jsem doporučení obdržel

Moc děkujeme Martinovi za trefné a vtipné moderování, hudbu, která roztančila a bavila všechny do rána a jako milé překvapení a zpestření nám do programu přidal hry, které si hosti velice užili a moc se u nich nasmáli.
dj na svatbu
Mirka
"Dobrý den Martine, ráda bych Vám poděkovala za ÚŽASNOU zábavu na naší svatbě!!! Byl jste perfektní, totálně jste předčil všechny naše představy, až jsme si říkali, že je snad škoda, že to člověk prožije jen jednou za život
top svatební písně
Jana
James Blunt “You’re Beautiful
effect 12
effect 13

© 2022. Dj Martin Samek

error: Content is protected !!