Svatební program

Po romantickém svatebním obřadu hosté očekávají zábavu a nezapomenutelný svatební program. Pokud je právě svatební program vaším kamenem úrazu a nevíte si s ním dát rady, pozorně čtěte a inspirujte se následujícími řádky. Stále více mladých párů upouští od tradičních svatebních programů a hledá inspiraci na zahraničních svatebních portálech.

svatebni program

Svatební tombola je zábavou, která na našich svatbách dávno zdomácněla! Pokud hledáte na organizaci nenáročnou zábavu pro svatební hosty, může být právě svatební tombola tím pravým ořechovým. Vybírat můžete hned z několika variant podle toho, jaké jsou vaše finanční limity i časové možnosti během svatby.

Svatební program

Jakmile jste zasnoubeni, je nejvyšší čas začít s plánováním svatby. Sedněte si se svým partnerem a promluvte si o tom, jak by měl váš vysněný svatební den proběhnout. Plánování svatby musí mít vždy jasný řád a pořádek

Jak zabavit děti na svatbě

jak zabavit děti na svatbě jak zabavit děti na svatbě Stolní a deskové hry – Člověče, nezlob se, Dostihy a sázky, Monopoly pro děti, Dobble, Activity pro děti, Bang

Zábava na svatbu –aby na svatbě nebyla nuda!

Jak udělat svatbu zábavnou v každém okamžiku, pro všechny hosty a bez složité organizace? Zábava na svatbu nemusí být ani drahá, ani náročná na přípravu. A ještě po ní mohou zůstat památeční fotografie, nebo přání. Přinášíme Vám tipy na jak připravit originální zábavu na svatbu, ke které nemusí být potřeba organizátor, ani publikum. Kromě toho, že se hoste nebudou ani chvíli nudit, můžete získat ještě mnoho na památku!Svatební program

Házení svatební kytice – kdy ji házet a kdo ji chytá?

Házení svatební kytice sice už neodmyslitelně patří k našim svatbám, ale zdaleka tomu tak nebylo vždy.Vysvětlíme, odkud tahle svatební tradice do svatebních programů přišla, kdy házet svatební kytici a kdo by měl svatební kytici chytat.

Svatební kniha hostů – originální památka na vaši svatbu

Svatební kniha hostů (nebo také kniha novomanželů) je výhodnou památkou, která spolehlivě uchová vzkazy, fotografie a text od svatebních hostů. Doslova „za pár korun“ totiž zařídíte nejen aktivitu ve svatebním programu pro hosty, ale také romantickou vzpomínku.

Svatební den – harmonogram a organizace krok za krokem

Svatební den harmonogram určitě potřebuje. Hlavně díky němu se vám totiž podaří užít si z „nejkratšího dne života“ každičkou minutu. Nebudete ztrácet drahocenný čas organizací svatby v okamžiku, kdy už byste se měli společně radovat a vychutnávat slavnostní chvíle. Jako inspiraci přinášíme tři vzory, jak může na různých svatbách probíhat svatební den krok za krokem.

error: Content is protected !!