LOgo 2024
Previous slide
Next slide

DJ na Svatbu Martin Samek

Dj na svatbu a moderátor Martin Samek Jste na správném místě, pokud hledáte profesionálního a dobrého dj na svatbu. Jmenuji se Martin Samek a pocházím z Prahy západ. Mám rád hudbu a zábavu a rád se podělím o svou vášeň s vámi a vašimi hosty. Nabízím vám kompletní servis, který zahrnuje:

  • Moderování svatby – budu se starat o průběh celého svatebního dne, od obřadu po zábavu, a zahrnuji do něj svatební hry a tradice podle vašich přání.  Ozvučení svatebního obřadu.
  • Osvětlení a hudební produkci – používám kvalitní a moderní techniku, která zajistí, že vaše svatba bude mít tu správnou atmosféru a zvuk. Hraji hudbu podle vašeho vkusu a přizpůsobuji ji náladě a situaci.
  • Firemní akce, oslavy narozenin a další – nejsem jen DJ na svatbu, ale také na jakoukoli jinou příležitost, kdy chcete mít skvělou párty. Můžete se spolehnout na mou flexibilitu a profesionalitu.

Jezdím po celé České republice a mám za sebou mnoho spokojených zákazníků, kteří mi dali vynikající reference. Můžete si je přečíst na mém webu nebo na Facebooku. Pokud chcete vědět, kolik stojí moje služby, neváhejte mě kontaktovat a já vám pošlu cenovou nabídku. Těším se na spolupráci s vámi a na to, že udělám z vaší svatby nezapomenutelný zážitek.

Myslím že svatební den patří mezi to nejkrásnější i váš svatební obřad.Je potřeba se svatebními hosty bavit a komunikovat.V průběhu svatby a  moderování jí svatební párty.Ozvučím slavnostní oběd,nebo také hudbu na obřad.Hraji pro všechny věkové kategorie celý den.Moderuji svatební hry a  zajistíme hudbu.Pokud hledáte moderátora a svatební djs,tak je to správná volba.

 Důležitý okamžik a to skvělou hudbu na svatební obřad a bohaté zkušenosti moderování her na svatební párty pro celou Čr .Po letech zkušeností nejenom ze soukromých akcí ,ale také kde hraje živá hudba. Vzhledem k tomu že svatbu musí se plánovat,tak si dj objednat čím dříve tím lépe. První novomanželský tanec na svatebním místě.

DJ na svatbu

dj na svatbu recenze,cena

Martin byl výborný. Dali jsme mu minimum instrukcí a trefil se maximálně do našeho vkusu. Krásné byly i světelné efekty. Díky němu jsme trsali celou dobu , jak o život Bude-li v budoucnu příležitost, určitě ho využiji či přátelům doporučím.

Za nás deset hvězd z pěti.Díky,

Martine skvělé reference
Recenze dj na Svatbu Plzeň  Pavlíny a Roberta ,Statek Švorec u Prahy rozhodně doporučujeme . Najdete na webových stránek nikde jinde ,nemusíte bát se.

rozhodně doporučujeme

Moc děkujeme Martinovi za trefné a vtipné moderování, hudbu, která roztančila a bavila všechny do rána a jako milé překvapení a zpestření nám do programu přidal hry, které si hosti velice užili a moc se u nich nasmáli. Kdybychom to tu měli všechno vypisovat, tak by to nemělo konce.

Na první schůzce si s Martinem domluvíte, jak volnou ruku mu dáte, my jsme to nechali naněm a nelitujeme. Všem doporučujeme si Martina  zajistit na svatbu nebo jinou akci, ať zažijete úžasný večer,jako jsme zažili my a naši hosté.

dj na svatbu recenze

Bylo to úžasné. DJs na svatbu Martin Samek chtěl znát naše oblíbené kapely, písničky, které ani u jednoho z nás nejsou moc taneční, ale přesto je snad všechny na svatbě zahrál a udělal z nich opravdu mega party.Rozhodně doporučujeme. Nejlepší dj

Děkujeme za profesionální a milý přístup. Jsme velice rádi, že jsme mohli vašich služeb využít a poznat úžasnou spolupráci. Byl to díky ní pro nás nejkrásnější den v životě a všem velice doporučuji. Super přátelský přístup a úžasná domluva na všem.Lucka .Dj Středočeský kraj recenze.

-Statek Všetice.Facebook

Svatební dj

Když se rozhodnete pro svatebního DJ, který je profesionálem ve svém oboru, získáte záruku kvality a profesionálního přístupu. Profesionální DJ má širokou škálu zkušeností s hraním na různých svatebních událostech a dokáže se přizpůsobit vašim individuálním přáním a preferencím. Díky svým dovednostem a znalostem dokáže vytvořit playlist, který bude odpovídat vašemu vkusu a zároveň bude bavit vaše hosty.

Profesionální svatební DJ není jen o přehrávání hudby, ale také o interakci s vašimi hosty a vytváření živé atmosféry. DJ má schopnost číst publikum a vybírat skladby podle jejich preference, čímž zajistí, že se všichni budou bavit a tancovat po celou noc. Jeho dovednosti v mixování a přecházení mezi skladbami dodají vaší svatbě energii a dynamiku, která ji odliší od ostatních.

Vybrat si profesionálního svatebního DJ je investicí do úspěchu vaší svatby. Jeho dovednosti, zkušenosti a schopnost vytvořit nezapomenutelnou atmosféru prostřednictvím hudby přispějí k tomu, aby váš velký den byl skutečně jedinečný a nezapomenutelný pro vás i vaše hosty. S důvěrou v profesionálního DJe se můžete plně soustředit na své šťastné chvíle a tančit do rána s vašimi nejbližšími.

Svatební hry jsou jednou z důležitých součástí většiny svatebních dní. Já doporučuji maximálně 2-3 aktivity, doporučuji zapojit vlastní představivost a také svědky. Jako dj na svatbu především hry moderuji.Svatebni program, moderování her

Proč si vybrat dj na svatbu Praha Martina Samka

Vybrat si ze široké nabídky služeb Svatební DJs může být zdrcující úkol. Ale s trochou přemýšlení a přípravy to může být velmi snadné. Váš svatební DJs učiní váš speciální den ještě nezapomenutelnějším a můžete uspořádat tu nejosobitější párty.

Existuje několik jednoduchých tipů, které by vám měly trochu usnadnit rozhodování. Při příštím výběru svatebního DJs se řiďte těmito radami.

Tip na svatební služby Číslo jedna: Nejoblíbenější svatební DJs je Martin Samek obvykle přichází s kompletním balíčkem včetně nastavení, hudby, zábavy a mikrofon. Pokud jste si vybrali službu, která neobsahuje všechny tyto položky, vyhledejte jiného s dobrou pověstí.

Za prvé:váš taneční parket bude plný. Zadruhé:vaši hosté se budou skvěle bavit. Zatřetí :vaše fotografie budou vypadat úžasně a nadčasově. Mé služby přesahují události vašeho svatebního dne.

S vědomím, že vaše svatba je nejvyšší prioritou, zaměřuji se na detail.Jako svatební dj jsem tu, abych vám pomohl a provedl vás celou cestou.

 Zajistím, abych byl vždy k dispozici pro řešení jakýchkoli dotazů nebo obav, které máte, a dělám to co nejrychleji. Krom osobního přístupu se snažím vyniknout také pozorností k detailům, které jsou příliš často přehlíženy..

Vybrat dobré svatební služby

Svatební djs bude znát všechny písničky, které má hrát a dokáže váš svatební den moderovat. Nejlepší služby svatebního dj budou zdvořilé a budou vás informovat o jejich průběhu, během vašeho zvláštního dne.

Svatební služby Tip číslo dvě: Dobrý svatební DJs nabídne Karaoke jako jednu z mnoha možností, které svatba nabízí služby, možnost živého karaoke. Karaoke má být pro hosty zábavným zážitkem a ti nejlepší pobaví nevěstu i ženicha skvělými písničkami a vokály.

 Karaoke najdete téměř na každé párty, stejně jako na koktejlovém baru. Host si může vybrat z různých písní a někdy je vybrána konkrétní píseň, aby pobavila novomanžele . Nabídne všechny tyto možnosti pro každého hosta a bude součástí jejich zvláštního dne.Skvělý výběr hudby , musí disponovat technikou na kterou se dá spolehnout, výběrem dj

Dj Martin Samek

dj Martin Samek

Hledáte DJs na oslavu? na párty ,na firemní večírek nebo na event nebo jakoukoliv akci.Hudební doprovod je vždy vítaným zpestřením.Přivezu vlatní světelnou techniku .

Individuální a zodpovědný přístup ke každému klientovi je samozřejmostí.Vždy se vám snažím vyjít maximálně vstříc všem vašim požadavkům a 100% se přizpůsobit.Velice rád se s vámi sejdu osobně doladíme veškeré podrobnosti.

Profesionální DJ na svatbu je investicí do úspěchu vašeho velkého dne.Schopnost vytvořit skvělou atmosféru prostřednictvím hudby a zábavy přispěji k tomu, aby vaše svatba byla opravdu jedinečná a nezapomenutelná pro vás i vaše hosty. Takže neváhejte a zajistěte si profesionálního DJe pro svou svatbu a užijte si nezapomenutelnou oslavu plnou skvělé hudby a zábavy!

error: Content is protected !!
logo mob dj na svatbu
Open chat
Ahoj 👋
Mohu vám pomoci?