DJ na Svatbu a Moderátor Martin Samek, z Jesenice okres Praha západ,vám se svojí mnohaletou tradicí,nabízím moderování svatby, osvětlení a hudební produkci pro váš večírek,firemní akci či oslavu narozenin.Ta správná svatební hudba vytváří atmosféru celé akce,proto hraji hudbu dle vašeho výběru.

Skvělá hudba ve váš svatební den a moderování svatebních her.Vzhledem k tomu že,jezdím po celé Čr. a mám po letech zkušenosti,svatba musí pro svatební hosty to nejlepší.

Myslím že svatební den patří mezi to nejkrásnější i váš svatební obřad.Je potřeba se svatebními hosty bavit a komunikovat.V průběhu svatby a  moderování jí svatební párty.Ozvučím slavnostní oběd,nebo také hudbu na obřad. Hraji pro všechny věkové kategorie celý den.Moderuji svatební hry a  zajistíme hudbu.Pokud hledáte moderátora a svatební dj,tak je to správná volba. svatební den

Důležitý okamžik a to skvělou hudbu na svatební obřad a bohaté zkušenosti moderování her na svatební párty pro celou Čr .Po letech zkušeností nejenom ze soukromých akcí ,ale také kde hraje živá hudba. Vzhledem k tomu že svatbu musí se plánovat,tak si dj obědnat čím dříve tím lépe.První novomanželský tanec.

Svatební DJ
Martin Samek

SweetTestimonial pic 2
Wedding Event pic 1Wedding Event pic 6
gallery2.jpgSvatební hry a kvízy - DJ na svatbu boty

dj na svatbu cena,recenze

Djs  byl výborný. Dali jsme mu minimum instrukcí a trefil se maximálně do našeho vkusu. Krásné byly i světelné efekty. Díky němu jsme trsali celou dobu , jak o život Bude-li v budoucnu příležitost, určitě ho využiji či přátelům doporučím.

Za nás deset hvězd z pěti.Díky, Martine skvělé reference
Recenze djs na Svatbu Plzeň  Pavlíny a Roberta (Statek Švorec)rozhodně doporučujeme . Najdete na webových stránek rozhodně doporučujeme

Moc děkujeme Martinovi za trefné a vtipné moderování, hudbu, která roztančila a bavila všechny do rána a jako milé překvapení a zpestření nám do programu přidal hry, které si hosti velice užili a moc se u nich nasmáli. Kdybychom to tu měli všechno vypisovat, tak by to nemělo konce.Na první schůzce si s Martinem domluvíte, jak volnou ruku mu dáte, my jsme to nechali naněm a nelitujeme. Všem doporučujeme si Martina  zajistit na svatbu nebo jinou akci, ať zažijete úžasný večer,jako jsme zažili my a naši hosté.

Bylo to úžasné. DJs na svatbu Martin Samek chtěl znát naše oblíbené kapely, písničky, které ani u jednoho z nás nejsou moc taneční, ale přesto je snad všechny na svatbě zahrál a udělal z nich opravdu mega party.Rozhodně doporučujeme.Nejlepší dj

Děkujeme za profesionální a milý přístup. Jsme velice rádi, že jsme mohli vašich služeb využít a poznat úžasnou spolupráci. Byl to díky ní pro nás nejkrásnější den v životě a všem velice doporučuji. Super přátelský přístup a úžasná domluva na všem.Lucka .dj na svatbu recenze -Statek Všetice. fb

Djs na svatbu a moderátor

Svatební hry jsou jednou z důležitých součástí většiny svatebních dní. Já doporučuji maximálně 2-3 aktivity, doporučuji zapojit vlastní představivost a také svědky. Jako dj na svatbu především hry moderuji.Svatebni program, moderování her

Proč si vybrat dj na svatbu Praha Martina Samka

Vybrat si ze široké nabídky služeb Svatební DJs může být zdrcující úkol. Ale s trochou přemýšlení a přípravy to může být velmi snadné. Váš svatební DJs učiní váš speciální den ještě nezapomenutelnějším a můžete uspořádat tu nejosobitější párty.
Existuje několik jednoduchých tipů, které by vám měly trochu usnadnit rozhodování. Při příštím výběru svatebního DJs se řiďte těmito radami.
Tip na svatební služby Číslo jedna: Nejoblíbenější svatební DJs je Martin Samek obvykle přichází s kompletním balíčkem včetně nastavení, hudby, zábavy a mikrofon. Pokud jste si vybrali službu, která neobsahuje všechny tyto položky, vyhledejte jiného s dobrou pověstí.
Za prvé:váš taneční parket bude plný. Zadruhé:vaši hosté se budou skvěle bavit. Zatřetí :vaše fotografie budou vypadat úžasně a nadčasově. Mé služby přesahují události vašeho svatebního dne.

S vědomím, že vaše svatba je nejvyšší prioritou, zaměřuji se na detail.Jako svatební dj jsem tu, abych vám pomohl a provedl vás celou cestou.

Zajistím, abych byl vždy k dispozici pro řešení jakýchkoli dotazů nebo obav, které máte, a dělám to co nejrychleji. Krom osobního přístupu se snažím vyniknout také pozorností k detailům, které jsou příliš často přehlíženy.

Vybrat dobré svatební služby

bg header 2 wedding rings PKSEZUT jpg
Prsteny
Video 6
Párty

Svatební djs bude znát všechny písničky, které má hrát, a dokáže váš svatební den moderovat. Nejlepší služby svatebního dj budou zdvořilé a budou vás informovat o jejich průběhu během vašeho zvláštního dne.

Svatební služby Tip číslo dvě: Dobrý svatební DJ nabídne Karaoke jako jednu z mnoha možností, které svatba nabízí služby, možnost živého karaoke. Karaoke má být pro hosty zábavným zážitkem a ti nejlepší pobaví nevěstu i ženicha skvělými písničkami a vokály.

 Karaoke najdete téměř na každé párty, stejně jako na koktejlovém baru. Host si může vybrat z různých písní a někdy je vybrána konkrétní píseň, aby pobavila novomanžele . Nabídne všechny tyto možnosti pro každého hosta a bude součástí jejich zvláštního dne.

DJ na svatbu Martin Samek

Martin Samek

DJ na svatbu Praha Martin Samek, z Jesenice okres Praha západ,vám se svojí mnohaletou tradicí,nabízím moderování svatby, osvětlení a hudební produkci pro váš večírek,firemní akci či oslavu narozenin.Ta správná svatební hudba vytváří atmosféru celé akce,proto hraji hudbu dle vašeho výběru. Aktuální dj na svatbu cena

Hledáte DJs na oslavu? DJs na párty ,DJs na firemní večírek nebo DJs na event nebo jakoukoliv akci? Hudební doprovod je vždy vítaným zpestřením.Přivezu vlatní světelnou techniku .

Individuální a zodpovědný přístup Djs na svatbu ke každému klientovi je samozřejmostí. Vždy se vám snažím vyjít maximálně vstříc všem vašim požadavkům a 100% se přizpůsobit. Velice rád se s vámi sejdu osobně doladíme veškeré podrobnosti.

error: Content is protected !!

Professional DJ Service For Any Occasion.

Book Your Next Event

Your Information
Event Information
Additional Information