Dj na svatbu Plzeň

DJ na svatbu Plzeň nabízí zábavu po celý den svatby. Nejen samotná slavnostní hudba při obřadu, ale i hudba na svatby a následující svatební oslava – všude tam pro vás mohu být k dispozici. Rád se stanu zábavným moderátorem vaší odpolední a večerní párty. Můj repertoár čítá více jak pět tisíc skladeb od šedesátých let až po současnost. Hudba na svatbu je namixována pro všechny věkové skupiny. Hraji pro nejmenší, mladé i pro ty trochu starší.

Dj na svatbu Plzeň

Hledáte DJs na oslavu? DJ na párty ,DJ na firemní večírek nebo DJ na event nebo jakoukoliv akci? Hudební doprovod je vždy vítaným zpestřením.Přivezu vlatní světelnou techniku .

Individuální a zodpovědný přístup Dj na svatbu Plzeň ke každému klientovi je samozřejmostí. Vždy se vám snažím vyjít maximálně vstříc všem vašim požadavkům a 100% se přizpůsobit. Velice rád se s vámi sejdu osobně doladíme veškeré podrobnosti.

Díky svým bohatým zkušenostem DJs na svatbu Plzeň, které jsem za ty roky nasbíral, Vám zajistím skvělou zábavu jak během dne, tak i během večerní párty. Jako DJ na svatbu, mám rozsáhlý hudební repertoár a dokáži vyhovět každé věkové generaci včetně dětí.

Dj na svatbu Plzeň- svatební služby

Svatební djs bude znát všechny písničky, které má hrát, a dokáže váš svatební den moderovat. Nejlepší služby svatebního dj budou zdvořilé a budou vás informovat o jejich průběhu během vašeho zvláštního dne. Svatební služby Tip číslo dvě: Dobrý svatební DJ nabídne Karaoke jako jednu z mnoha možností, které svatba nabízí služby, možnost živého karaoke. Karaoke má být pro hosty zábavným zážitkem a ti nejlepší pobaví nevěstu i ženicha skvělými písničkami a vokály.

Plzeň je známá jako průmyslové a pivovarnické město. Společnost Škoda Transportation a další firmy pokračují v tradici strojírenského podniku Škoda, na druhé straně krajské metropole se pak vaří piva Prazdroj a Gambrinus.

Moderátor svatby Plzeň

Svatební DJ Martin Samek je svatební DJ, který má velký hudební archiv všech žánrů, schopnost vycítit náladu a složení publika, profesionální přístup a spolehlivost, smysl pro humor, kvalitní zvuk a světla

Svatební DJ Plzeň

Od kolika mít DJ na svatební párty?

Velice individuální záležitost. DJ můžete mít už od svatebního obřadu, pokud jej však chcete až později čistě třeba jen na svatební party, doporučujeme nejdříve 3-4 hodiny po obřadu. Do 2 hodin po obřadu máte již většinou také po obědě a DJ nebude rušit, když si bude chystat techniku (jezdíme vždy minimálně 120 minut před začátkem produkce). Statisticky nejčastěji začínáme hrát mezi 16-17 hodinou

Mé služby přesahují události vašeho svatebního dne. S vědomím, že vaše svatba je nejvyšší prioritou, zaměřuji se na detail. Ozvučím svatební obřad, neuteče důležitý okamžik a moderování her je samozřejmost.

error: Content is protected !!