dj na svatbu ceník

logo mob

Dj na svatbu ceník 2023

ÚVOD > Dj na svatbu ceník

Pokud hledáte kvalitního svatebního DJ na Váš jedinečný den, jsem tou správnou volbou. Moderování svatební party , nazvučení obřadu. Na svatebním obřadu i fotím a večer pouštím na plátno. Hraní během svatební hostiny.

Říká se, že svatba by se měla konat do roka a do dne od zásnub. Rok je totiž ideální dobou, za jak dlouhou se dá svatba bez problému naplánovat. Avšak nezoufejte, pokud vám časové či jiné podmínky nedovolí, klidně svatbu realizujte i později.

DJ Martin Samek

Pokud hledáte kvalitního svatebního DJ na Váš jedinečný den, jsem tou správnou volbou.

dj na svatbu cena

cena

Ceník svatebních DJ za svatební den se mohou značně lišit v závislosti na mnoha faktorech, včetně místa vaší svatby, typu balíčku, který hledáte, a zkušeností a úrovně odbornosti vámi vybraného DJe a délku hudební produkce . Pokud uvažujete o najmutí DJe, který by na vaší svatbě hrál hudbu, mějte na paměti, že průměrné náklady na svatebního DJe se pohybují kolem 8-10 tis. kč, přičemž většina párů utrácí mezi 12-15 tis.kč .

Páry dnes utrácejí za svého svatebního DJ více než v minulých letech, protože více ze svého svatebního rozpočtu věnují zážitkům svých hostů a zaměřují se více na hudbu, jídlo a další, svatba musí být na 1.

11.6.2022

Veronika a Vítek

11.6.2022

Dobrý den, pane Samku,

chtěli bychom Vám s Vítkem moc poděkovat za myslím že naprosto profesionální služby na naší svatbě. Byl jste skvělý, hrál jste perfektně a budeme Vás rádi doporučovat dál! Správný dj hrál celý večer a bavil svatební hosty.Top ze svatebních djs.

18.6 2022

Zuzana a Miloslav

18-06 -2022

DJs Martina jsme slyšeli hrát před svatbou. Doporučuji!Hrál nám na svatbě a o zábavu bylo opravdu postaráno.Skvělý výběr písní celý den a bavil svatební hosty.

Dj na svatbu cena

Příplatková část

· Možnost prodloužení zábavy – každá další započatá hodina je účtována sazbou 1000kč

· Projektor s plátnem – 1200Kč/den

zvučemí obřadu a večerní párty.

cena za svatební párty

Moderování soutěží zařazených do svatebního harmonogramu ( svatební tombola , svatební kvíz , rok s novomanželi a další)  práci s mikrofonem zvládnou skvěle i kapely, proto je nezmiňujeme