LOgo 2024

dj na firemní akci

dj na firemní večírek

Pokud hledáte vhodného Dj na firemní večírek, jsem to správnou volbou. Už více jak 20 let sbírám zkušenosti hraním firemních večírků, svateb, soukromých akcí či v hudebních klubech. Každá akce, kterou odehraji, je pro mě zcela výjimečná a vždy k ní přistupuji individuálně.Facebook

1. Výběr Správného DJ na firemní večírek

Když hledáte DJe pro firemní akci, měli byste zvážit několik faktorů:

 • Styl hudby: Rozhodněte se, jaký styl hudby chcete. Může to být taneční hudba, retro, pop, rock nebo jiný žánr. Komunikujte své preference s DJem, aby se připravil na vaše přání.

 • Zkušenosti: Zjistěte, zda má DJ zkušenosti s firemními akcemi. Profesionální DJ bude schopen přizpůsobit se vašim potřebám a interagovat s hosty.

 • Technické vybavení: Ujistěte se, že DJ má kvalitní zvukový systém, osvětlení a další technické vybavení. To je klíčové pro úspěch akce.

dj na firemní večírek

dj na firemní akci

2. Úkoly DJe na Firemní Akci

DJ má několik důležitých úkolů:

 • Vytvoření Atmosféry: DJ vytváří atmosféru, která odpovídá charakteru akce. Od pozadí při večeři po taneční parket – DJ je srdcem zábavy.

 • Hudba na Míru: DJ by měl umět přizpůsobit hudební výběr hostům. Měl by hrát oblíbené skladby, ale také objevovat novou hudbu.

 • Plynulé Přechody: DJ zajistí plynulé přechody mezi skladbami, aby taneční parket neustále žil.

dj na firemní večírek

3. Tipy pro Úspěšnou Firemní Akci s DJem

 • Komunikace: Komunikujte s DJem před akcí. Sdělte mu vaše přání, seznam oblíbených písní a další specifika.

 • Seznam Písní: Můžete vytvořit seznam písní playlist, které chcete slyšet. DJ se postará o jejich zařazení do programu.

 • Interakce s Hosty: DJ by měl být přátelský a interagovat s hosty. To přidává osobní rozměr akce.

5 tradičních věcí pro nevěstu

5 tradičních věcí pro nevěstu

5 tradičních věcí pro nevěstu Menu 5 tradičních věcí pro nevěstu 5 tradičních věcí pro nevěstu.Podle tradice má každá nevěsta na svatbě mít pět věcí,které jí

více »

Na co se zeptat DJ na Svatbu?

Na co se zeptat DJ na svatbu Menu Na co se zeptat DJ na svatbu? Máte volný termín naší svatby? Jak dlouho se zabýváte hudební

více »
rozlucka-se-svobodou-pro DJ na svatbu

Blog

Blog blog Menu vtipné úkoly pro nevěstu Rozlučka se svobodou (po moravsku také „svíca“) je ultimátní dámská jízda, na kterou se nevěsty těší, jako na

více »
 1. Široký hudební repertoár: Profesionální DJ má široký výběr hudebních žánrů. Od klasických hitů až po současné hity, dokáže namíchat koktejl, který potěší všechny vaše kolegy.

 2. Moderování: DJ může pomoci s uváděním akce, představením hostům doprovodného programu a předáním organizačních informací. Během vystoupení aktivně komunikuje s publikem.

 3. Videodiskotéka: K DJ vystoupení lze přidat videodiskotéku. Tisíce hudebních klipů od 60. let až po současnost mohou doplnit hudbu.

 4. Karaoke show: Karaoke zábava na úrovni, která oživí váš firemní večírek. K dispozici jsou kvalitní technické vybavení pro zpěv a více než dvě tisíce karaoke klipů.

 5. Projekční technika: DJ může zajistit veškerou potřebnou projekční techniku, včetně televizorů, projektory a pláten.

 6. Scénické osvětlení: Světelné podbarvení interiéru či exteriéru může být elegantním doplňkem vašich firemních akcí.

 7. Další doprovodný program: DJ může doporučit kvalitní hudebníky, umělce nebo baviče, aby zpestřili program.

 8. Ozvučení programu: Pokud potřebujete komplexní technický support na ozvučení programu, DJ může zajistit pódium, techniku a zvukaře.

Výběr správného DJe na vaši firemní akci může být klíčovým faktorem pro úspěch. Mějte na paměti, že profesionální a elegantní provedení je prioritou. Vaše spokojenost je cílem! 

error: Content is protected !!
logo mob dj na svatbu
Open chat
Ahoj 👋
Mohu vám pomoci?