Blog

LOgo 2024

blog

vtipné úkoly pro nevěstu

Rozlučka se svobodou (po moravsku také „svíca“) je ultimátní dámská jízda, na kterou se nevěsty těší, jako na maturitní večírek. Zaprvé proto, že ji nemusí organizovat (na rozdíl od svatby , ale také proto, že součástí této „poslední“ party bývají hry a úkoly, které celé akci dodávají šťávu.

rozlucka-se-svobodou-pro DJ na svatbu

Název příspěvku blogu: „Zábavné úkoly pro nevěstu na rozlučku se svobodou“

Další kontext obsahu:blog
Rozlučka se svobodou je vzrušující a nezapomenutelná událost v životě nevěsty. Aby byl tento den ještě vtipnější a plný zábavy, připravili jsme pro vás seznam nejvtipnějších úkolů, které můžete nevěstě zadat.

1. Hledání princezny: Posaďte nevěstu do upravené kočárové postýlky a vydejte se s ní na průzkum města. Nevěsta bude muset najít a políbit svého „prince na bílém koni“ – toho prvního muže, který prochází kolem v košili s bílým límečkem.

2. Veřejné představení: Připravte nevěstě mikrofon a vyzvěte ji, aby na náměstí nebo v parku zazpívala její oblíbenou romantickou píseň. Když se bude nevěsta stydět, můžete jí pomoci tím, že ji budete doprovázet jako hudební doprovod.

3. Vtipný fotografický maraton: Vyzvěte nevěstu, aby se vyfotila s co nejvíce cizími muži na ulici. Tohle bude opravdu výzva pro nevěstu, ale zároveň skvělá příležitost k získání neuvěřitelných fotografií, které si bude nevěsta moci ponechat na památku.

4. Tanec s neznámým: Najděte sympatického cizince na ulici a vyzvěte ho, aby s nevěstou tančil na nějakou známou píseň. Tímto úkolem nejenže pobavíte okolní lidi, ale také přinesete nevěstě romantický okamžik, který si bude pamatovat.

5. Hledání pokladu: Připravte nevěstě mapu s různými úkoly, které musí splnit, aby našla poklad. Může to být například hledání nejlepšího zmrzlinového pultu ve městě, nebo hledání největšího horkého muže v okolí.

Tyto zábavné úkoly pro nevěstu na rozlučku se svobodou zajisté přinesou mnoho zábavy a nezapomenutelných momentů. Buďte kreativní a nechte nevěstu vstoupit do manželství s úsměvem na tváři.Rozlučka se svobodou (po moravsku také „svíca“) je ultimátní dámská jízda, na kterou se nevěsty těší, jako na maturitní večírek. Zaprvé proto, že ji nemusí organizovat (na rozdíl od svatby , ale také proto, že součástí této „poslední“ party bývají hry a úkoly, které celé akci dodávají šťávu.

Okouzlovací úkoly do baru

Celá hra spočívá opět ve vymyšlení vtipných úkolů pro dva týmy. Úkoly mohou být různé, ale většinou se točí okolo pánů. Výstupem každého úkolu by měl být předmět, nebo fotku, který tým na konci hry předloží jako důkaz splnění mise.

Tým, který rychleji sežene všechny předměty a doloží všechny úkoly, vyhrává a odměna ho nemine.

Pár úkolů pro představu:blog

 1. Sehnat telefonní číslo na hezkého muže (věnujte na konci hry single kamarádce)
 2. Nechat si koupit drink (Co třeba Sex on the beach?)
 3. Získat pánské spodní prádlo
 4. Dostat kondom
 5. Dát pusu nejmladšímu barmanovi v okolí
 6. Přesvědčit nějakého muže, aby si sundal tričko
 7. Zatanči si s plešatým mužem
 8. Sundej si část spodního prádla bez toho, abys odešla z místnosti
 9. Dej pusu (na tvář) muži v uniformě
 10. Nech si uplést cop od dlouhovlasého muže
 11. Stůj na stole (nebo židli) u záchodků jako socha po 90s (předem se dohodněte, co budete představovat)

Blog-kartičky s úkoly pro budoucí nevěstu

Otázky do svatebního kvízu

 • Kdo vyslovil jako první slovo svatba?
 • Kdo je větší romantik?
 • Kdo první pozval toho druhého na rande?
 • Kdo toho druhého jako první políbil?
 • Kdo tráví víc času v koupelně?
 • Kdo tráví víc času na záchodě?
 • Kdo má častěji chuť na sex?
 • Kdo je lepší zpěvák?
 • Kdo byl na prvním rande víc nervózní?
 • Kdo byl na začátku vztahu stydlivější?
 • Kdo je větší romantik?
 • Kdo je lepší tanečník?
 • Kdo je větší pařmen?
 • Kdo tráví víc času s telefonem?
 • Kdo je větší strašpytel?
 • Kdo je lepší v posteli?
 • Kdo z vás víc mluví sprostě?
 • Kdo nadává víc v autě?
 • Kdo říká častěji „miluji tě“?
 • Kdo se častěji hádá?
Svatební hry a kvízy

Tipy, jak si tuto svatební hru zpříjemnit

 • Ujistěte se, že otázky jsou zábavné a budou sedět novomanželům – pokud jsou novomanželé stydliví introverti, tak zvolte menší počet otázek a ozátky by neměly být příliš osobní.
 • Otázky si připravte tak, aby na sebe navazovaly a samozřejmě si je vytiskněte dopředu.
 • Všechny položené otázky by se měly týkat pouze osobního života páru, který se týká obou – ženich asi nebude vědět, jaká byla nejoblíbenější hračka nevěsty a nevěsta zase nemusí vědět, kdy dostal ženich svoje první hasičské auto.
 • Občas se do hry zapojují i hosté, kdy je jim povolenou položit pár otázek. Já to moc nedoporučuji. Kvíz se většinou hraje později v noci, kdy za hosty může mluvit spíš alkohol a o trapné chvíle pak nemusí být nouze. Raději si připravte sadu 30 otázek a hru pak ukončete.

Tipy, jak si tuto svatební hru zpříjemnit

 • Občas se na svatbách setkávám s poměrně zajímavou alternativou, resp. vylepšením klasického kvízu. Tím je svatební kvíz pro hosty. Při této variantě se zapojí do hry i vybraná skupina svatebních hostů. Ženich i nevěsta vyberou mezi hosty své nejlepší přátele a tito odpovídají na položené otázky s nimi. Ženich i nevěsta zvedají klasicky boty ale hosté přechází podle typu odpovědi k nevěstě nebo ženichovi. Pokud přejdou k ženichovi, tak je odpovědí ženich a opačně. Nevěsta a ženich pak vždy potvrdí, zda-li byla odpověď správná.

Blog-svatebního dj

Co přinese DJ na svatbu za výhody oproti kapele?Svatební DJ zabere obvykle menší prostor než kapela.Je schopen regulovat hlasitost a hrát potichu.Repertoár nemá omezený nástroji,hlasem ani šikovnými prsty.DJ často zvládne přípravu a ozvučení svatby rychleji než muzikanti.
Blog-DJ na svatbu

váš svatební den

Váš svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů vašeho života. Chcete, aby bylo vše dokonalé, a to včetně hudby.

Svatební DJ může pomoci udělat váš velký den ještě výjimečnějším tím, že poskytne perfektní soundtrack pro váš obřad, recepci a taneční parket.

1. Proveďte svůj výzkum. Existuje spousta skvělých svatebních DJs, takže je důležité věnovat čas průzkumu, kteří z nich jsou pro vaši událost váš svatební den  nejvhodnější. Podívejte se na jejich předchozí práci, přečtěte si recenze a promluvte si s přáteli, kteří již byli na svatbě. Svatbu musí zvládnout odmoderovat.

2. Zeptejte se. Promluvte si se svými přáteli, rodinou a kolegy o tom, koho zvolili na svatbu a co si o nich mysleli. Je pravděpodobné, že někdo, koho znáte. Zjistit cenu svatebního dj ceník a hudba na obřad a bude se  bavit se svatebními hosty .

Hostinec u Rypáka, Vrátkov-místo na svatbu

hostinec u rypaka

Hostinec u Rypáka se nachází v obci Vrátkov. Svým hostům poskytuje parkování přímo u objektu a možnost připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě Wi-Fi. Hosté mají možnost ubytování se s domácím mazlíčkem za poplatek. K dispozici mají terasu s posezením a venkovním bazénem.ozvučrní obřadu a večerní pary kapela a dj na svatbu.

blog-Vyplňujeme naši chvíli

video a fotogalerie

blog

Svatební tanec

Těšíte se na svůj svatební den,ale zároveň jste nervózní,jaké povinnosti vás budou čekat? Ano, novomanželé čeká i několik povinností kromě slibů a podpisů na oddací listině.Pokud pojmete svůj svatební den tradičně,nebo alespoň částečně tradičně,nejspíš se nevyhnete některým zvykům a tradicím.K těm patří například i svatební tanec.Svatebním tancem novomanželé nejčastěji zahajují večerní zábavu.Předem si vyberou píseň, na kterou společně zatančí poprvé jako pan a paní.
Pro další pokračování obsahu je vhodné se zaměřit na svatební tanec. Svatební tanec je důležitou součástí svatebního ceremoniálu a zároveň jednou z nejsledovanějších částí svatebního dne.Je to okamžik,ve kterém novomanželé společně tančí poprvé jako manželé a často je spojován s romantikou a emocemi. Svatební tanec může být tradiční,kdy se novomanželé učí speciální choreografii, nebo i spontánní,kdy se nechají unést hudbou a pohybem. Výběr písně je také důležitý,měla by vyjadřovat lásku a symbolizovat jejich vztah.Svatební tanec je také skvělou příležitostí pro novomanžele,aby předvedli svůj styl,osobnost a jedinečnost.Ať již je svatební tanec jakýkoli,je to jeden z nezapomenutelných okamžiků svatebního dne.

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů v životě každého páru. A svatební tanec je jedním z nejromantičtějších okamžiků této události. Je to moment, kdy si novomanželé poprvé zatancují jako manžel a manželka. Svatba je často spojována s tradicemi a rituály, a svatební tanec je jedním z nich. Je to příležitost ukázat světu jejich lásku a harmonii.

Novomanželé se mohou rozhodnout pro klasický vals, moderní taneční styl nebo dokonce překvapit hosty originálním choreografickým vystoupením. Nezáleží na tom, jaký styl tance si vyberou, důležité je, že tanec představuje symbolický začátek jejich společného života.

Jak vybrat ideální hudbu pro svatební playlist?

Hudba je jedním z nejdůležitějších prvků každé svatby.Správný výběr skladeb může vytvořit perfektní atmosféru a přispět k nezapomenutelnému zážitku.Zde je několik tipů, jak vybrat ideální hudbu pro svatební playlist.Blog

Prvním krokem je zvážit různé žánry hudby,které by mohly zahrnovat různé generace hostů. Můžete zahrnout klasiku,současnou populární hudbu nebo styly,které jsou vám blízké.

Nezapomeňte také zahrnout skladby,které jsou pro vás a váš partner významné.

Dalším faktorem, který je třeba zvážit,je délka playlistu.Pokud plánujete dlouhou svatební oslavu,je vhodné mít dostatek skladeb, aby si hosté mohli užít celý večer. Zároveň je důležité udržet rovnováhu mezi rychlými a pomalými skladbami,aby se hosté mohli vždy vrátit na parket.

Rovněž je dobré myslet na přechody mezi jednotlivými skladbami.Můžete zvážit profesionálního DJe,který zajistí plynulé přechody a vytvoří příjemný hudební mix.Pokud nemáte DJe,můžete vytvořit seznam skladeb s předem připravenými přechody.

A konečně,nebojte se požádat hosty o jejich oblíbené skladby.To zajistí,že se každý bude cítit zapojený a bude mít možnost tancovat na své oblíbené skladby.

S výběrem hudby pro svatební playlist by neměly být žádné problémy. Stačí si vzít čas na výzkum, poslech a důkladné promyšlení,které skladby budou nejlépe vyjadřovat váš jedinečný styl a přání.

Připravte nezapomenutelnou svatební oslavu s playlistem na míru! Hudba je jedním z klíčových prvků svatby a může vytvořit tu správnou atmosféru. Sestavování playlistu na svatbu může být výzvou, proto jsme pro vás připravili několik tipů a návrhů. Začněte s romantickými baladami, které vytvoří příjemnou atmosféru během obřadu. Poté můžete přejít na energičtější skladby, které rozproudí taneční parket.

Nezapomeňte zahrnout i oblíbené písně hostů, aby se každý cítil jako součást oslavy. Ve svém playlistu můžete kombinovat různé žánry hudby, aby vyhovovaly vkusu a preference novomanželů. Takže neváhejte a začněte vytvářet svůj vlastní playlist na svatbu, který oslaví lásku a radost!

Oldies

Abba
Elvis Presley
Beatles
Bee Gees
John Lennon
Louis Armstrong
Blondie
Bob Marley
James Brown
filmové písničky

(Pomáda, Hříšný tanec..)

80´

Bonney M
Europe
Opus
Madonna
Michael Jackson
Gipsy Kings
Erasure
CC-Catch
Cher
Tina Turner
Phil Colins
Queen
Roxette
Village People

90´

Aqua
Ace Of Base
Dr.Alban
2Unlimited
MC Hamer
DJ Bobo
Fun Factory
Snap
Rednex
Tom Jones
Twenty4Seven
Shakira
Lou Bega
Whigfield
Chemical Brother a mnoho dalších…

Rock

Bon Jovi
Rolling Stones
Depeche Mode
Guns N´Roses
Nirvana
U2
Aerosmith
Metallica
AC/DC,
Queen
Linkink Park
Pink, R.E.M.
Red Hot Chili Peppers
Offspring

Současná muzika

Ed Sheeran
Alvaro Soler
Imagine Dragon
Avicii
DJ Antoine
Adele
Calvin Harris
David Guetta
Pitbull
Flo Rida
Inna
Jennifer Lopez
Lady GaGa
Alesha Dixon
LMFAO
Taio Cruz
Kesha,
Black Eyed Peas
Rihanna
Katy Perry
Pussycat Dolls

Latino

Los Lobos
Gipsy Kings
Los Del Rio
Marquess
Lou Bega
King Africa
Gustavo Lima
Belini
Kaoma
Michel Telo

CZ & SK

Dalibor Janda
Kryštof
Team
Lucie
Peter Nagy
Olympic
Divokej Bill
Jiří Schelinger
Kabát
Karel Gott
Helena Vondráčková
Waldemar Matuška
Michal David
Verona
Elán
Mandrage
David Deyl
Tomáš Klus
Nightwork
Koneckonců
Ewa Farna
Bára Poláková

error: Content is protected !!
logo mob dj na svatbu
Open chat
Ahoj 👋
Mohu vám pomoci?