Blog

vtipné úkoly pro nevěstu

Rozlučka se svobodou (po moravsku také „svíca“) je ultimátní dámská jízda, na kterou se nevěsty těší, jako na maturitní večírek.Zaprvé proto, že ji nemusí organizovat (na rozdíl od svatby , ale také proto, že součástí této „poslední“ party bývají hry a úkoly, které celé akci dodávají šťávu.
rozlucka-se-svobodou-pro DJ na svatbu

Blog-Okouzlovací úkoly do baru

V čem spočívá hra.Celá hra spočívá opět ve vymyšlení vtipných úkolů pro dva týmy. Úkoly mohou být různé, ale většinou se točí okolo pánů. Výstupem každého úkolu by měl být předmět, nebo fotku, který tým na konci hry předloží jako důkaz splnění mise. Tým, který rychleji sežene všechny předměty a doloží všechny úkoly, vyhrává a odměna ho nemine.
Pár úkolů pro představu:
 1. Sehnat telefonní číslo na hezkého muže (věnujte na konci hry single kamarádce)
 2. Nechat si koupit drink (Co třeba Sex on the beach?)
 3. Získat pánské spodní prádlo
 4. Dostat kondom
 5. Dát pusu nejmladšímu barmanovi v okolí
 6. Přesvědčit nějakého muže, aby si sundal tričko
 7. Zatanči si s plešatým mužem
 8. Sundej si část spodního prádla bez toho, abys odešla z místnosti
 9. Dej pusu (na tvář) muži v uniformě
 10. Nech si uplést cop od dlouhovlasého muže
 11. Stůj na stole (nebo židli) u záchodků jako socha po 90s (předem se dohodněte, co budete představovat)

Blog-kartičky s úkoly pro budoucí nevěstu

Otázky do svatebního kvízu

 • Kdo vyslovil jako první slovo svatba?
 • Kdo je větší romantik?
 • Kdo první pozval toho druhého na rande?
 • Kdo toho druhého jako první políbil?
 • Kdo tráví víc času v koupelně?
 • Kdo tráví víc času na záchodě?
 • Kdo má častěji chuť na sex?
 • Kdo je lepší zpěvák?
 • Kdo byl na prvním rande víc nervózní?
 • Kdo byl na začátku vztahu stydlivější?
 • Kdo je větší romantik?
 • Kdo je lepší tanečník?
 • Kdo je větší pařmen?
 • Kdo tráví víc času s telefonem?
 • Kdo je větší strašpytel?
 • Kdo je lepší v posteli?
 • Kdo z vás víc mluví sprostě?
 • Kdo nadává víc v autě?
 • Kdo říká častěji „miluji tě“?
 • Kdo se častěji hádá?
Svatební hry a kvízy

Blog-Tipy, jak si tuto svatební hru zpříjemnit

 • Ujistěte se, že otázky jsou zábavné a budou sedět novomanželům – pokud jsou novomanželé stydliví introverti, tak zvolte menší počet otázek a ozátky by neměly být příliš osobní.
 • Otázky si připravte tak, aby na sebe navazovaly a samozřejmě si je vytiskněte dopředu.
 • Všechny položené otázky by se měly týkat pouze osobního života páru, který se týká obou – ženich asi nebude vědět, jaká byla nejoblíbenější hračka nevěsty a nevěsta zase nemusí vědět, kdy dostal ženich svoje první hasičské auto.
 • Občas se do hry zapojují i hosté, kdy je jim povolenou položit pár otázek. Já to moc nedoporučuji. Kvíz se většinou hraje později v noci, kdy za hosty může mluvit spíš alkohol a o trapné chvíle pak nemusí být nouze. Raději si připravte sadu 30 otázek a hru pak ukončete.

Tipy, jak si tuto svatební hru zpříjemnit

Občas se na svatbách setkávám s poměrně zajímavou alternativou, resp. vylepšením klasického kvízu. Tím je svatební kvíz pro hosty. Při této variantě se zapojí do hry i vybraná skupina svatebních hostů. Ženich i nevěsta vyberou mezi hosty své nejlepší přátele a tito odpovídají na položené otázky s nimi. Ženich i nevěsta zvedají klasicky boty ale hosté přechází podle typu odpovědi k nevěstě nebo ženichovi. Pokud přejdou k ženichovi, tak je odpovědí ženich a opačně. Nevěsta a ženich pak vždy potvrdí, zda-li byla odpověď správná.

Blog-svatebního dj

Co přinese DJ na svatbu za výhody oproti kapele? Tak za prvé Svatební DJ zabere obvykle menší prostor než kapela. Za druhé je schopen regulovat hlasitost a hrát potichu.Za třetí repertoár nemá omezený nástroji, hlasem ani šikovnými prsty.Za čtvrté DJ často zvládne přípravu a ozvučení svatby rychleji než muzikanti.

Blog-DJ na svatbu

Blog-váš svatební den

Váš svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů vašeho života. Chcete, aby bylo vše dokonalé, a to včetně hudby. Svatební DJ může pomoci udělat váš velký den ještě výjimečnějším tím, že poskytne perfektní soundtrack pro váš obřad, recepci a taneční parket.

1. Proveďte svůj výzkum. Existuje spousta skvělých svatebních DJs, takže je důležité věnovat čas průzkumu, kteří z nich jsou pro vaši událost váš svatební den  nejvhodnější. Podívejte se na jejich předchozí práci, přečtěte si recenze a promluvte si s přáteli, kteří již byli na svatbě. Svatbu musí zvládnout odmoderovat.

2. Zeptejte se. Promluvte si se svými přáteli, rodinou a kolegy o tom, koho zvolili na svatbu a co si o nich mysleli. Je pravděpodobné, že někdo, koho znáte. Zjistit cenu svatebního dj ceník a hudba na obřad a bude se  bavit se svatebními hosty .

Hostinec u Rypáka, Vrátkov-místo na svatbu v okolí Českého Brodu.

hostinec u rypaka
Další skvělé tipy na svatební místo,kolem Českého Brodu. Hostinec u Rypáka se nachází v obci Vrátkov. Svým hostům poskytuje parkování přímo u objektu a možnost připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě Wi-Fi. Hosté mají možnost ubytování se s domácím mazlíčkem za poplatek. K dispozici mají terasu s posezením a venkovním bazénem.ozvučrní obřadu a večerní pary kapela a dj na svatbu.
Jak vybrat svatebního fotografa

Jak vybrat svatebního fotografa

Jak vybrat svatebního fotografa Jak vybrat svatebního fotografa Starověký král Šalomoun kdysi pravdivě řekl: „Pro všechno je čas. Čas plakat a čas se smát.“ Svatba

VÍCE »
vtipná tombola

Vtipná svatební tombola

vtipná svatební tombola vtipná svatební tombola Není větší radost, než dát někomu dárek, kterého si opravdu váží. Proto je vtipná svatební tombola tak oblíbenou tradicí.

VÍCE »
co napsat na svatební přání

Co napsat na svatební přání

co napsat na svatební přání Co napsat na svatební přání Svatební blahopřání člověk často neskládá. Zde je inspirace v podobě svatebních veršů. Moudra a citáty,

VÍCE »

Blog-Vaše štěstí

Hledáte další svatební inspiraci? Podívejte se na některý z našich blog- svatebních článků.

Video

blog-Vyplňujeme naši chvíli

video a fotogalerie

blog

Svatební tanec

Těšíte se na svůj svatební den, ale zároveň jste nervózní, jaké povinnosti vás budou čekat? Ano, novomanželé čeká i několik povinností kromě slibů a podpisů na oddací listině. Pokud pojmete svůj svatební den tradičně, nebo alespoň částečně tradičně, nejspíš se nevyhnete některým zvykům a tradicím. K těm patří například i svatební tanec. Svatebním tancem novomanželé nejčastěji zahajují večerní zábavu. Předem si vyberou píseň, na kterou společně zatančí poprvé jako pan a paní.

Blog-Playlist na svatbu

Abba Elvis Presley Beatles Bee Gees John Lennon Louis Armstrong Blondie Bob Marley James Brown filmové písničky (Pomáda, Hříšný tanec..) Bonney M Europe Opus Madonna Michael Jackson Gipsy Kings Erasure CC-Catch Cher Tina Turner Phil Colins Queen Roxette Village People

90´

Aqua Ace Of Base Dr.Alban 2Unlimited MC Hamer DJ Bobo Fun Factory Snap Rednex Tom Jones Twenty4Seven Shakira Lou Bega Whigfield Chemical Brother a mnoho dalších…

Rock

Bon Jovi Rolling Stones Depeche Mode Guns N´Roses Nirvana U2 Aerosmith Metallica AC/DC, Queen Linkink Park Pink, R.E.M. Red Hot Chili Peppers Offspring
Ed Sheeran Alvaro Soler Imagine Dragon Avicii DJ Antoine Adele Calvin Harris David Guetta Pitbull Flo Rida Inna Jennifer Lopez Lady GaGa Alesha Dixon LMFAO Taio Cruz Kesha, Black Eyed Peas Rihanna Katy Perry Pussycat Dolls

Latino

Los Lobos Gipsy Kings Los Del Rio Marquess Lou Bega King Africa Gustavo Lima Belini Kaoma Michel Telo

CZ & SK

Dalibor Janda Kryštof Team Lucie Peter Nagy Olympic Divokej Bill Jiří Schelinger Kabát Karel Gott Helena Vondráčková Waldemar Matuška Michal David Verona Elán Mandrage David Deyl Tomáš Klus Nightwork Koneckonců Ewa Farna Bára Poláková